Warto zobaczyć

chory

Nasze artykuły

Po zabiegu operacyjnym pacjent potrzebuje dobrej opieki, nieraz lepiej odnaleźć wykwalifikowaną pielęgniarkę

Sep
23
tabletki
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Opieka nad chorym bywa dosyć trudna i pracochłonna, a w niektórych okolicznościach także stresująca. Opiekunowie najczęściej obawiają się, czy robią wszystko dobrze, bo nie znają się na podobnych zabiegach.
Posted By addmean read more

Jak jesteśmy w stanie pokonać nowotwór?

Sep
05
szpital
Author: Interested Bystandr
Source: http://www.flickr.com
Inwazyjny zabieg taki jak resekcja żołądka przeprowadza się tylko w skrajnych zdrowotnie przypadkach. Inna nazwa tego zabiegu to gastrektomia. Jest to stuprocentowe lub częściowe usunięcie tego narządu oraz rezultat operacji chirurgicznej. Imponujące oraz niesamowicie bogate doświadczenie naszych chirurgów pozwala żywić pełne zaufanie do wykonywanych przez nich zabiegów. Szczegółowa analiza każdego przypadku zdrowotnego pozwala na określenie, czy rzeczywiście zabieg taki jest polecany.
Posted By addmean read more

Już dziś sprawdź, jakie pomoce dydaktyczne dla dzieci niepełnosprawnych uda Ci się kupić w sklepie internetowym.

Jul
25
zeszyt
Author: brandbook.de
Source: http://www.flickr.com
Kilkanaście lat temu nikt nie martwił się tym, iż dzieci niepełnosprawne rozwijają się inaczej, niż dzieci zdrowe. Rodziciele nie mieli możliwości, aby ich pociecha uczęszczała do szkoły, w jakiej pedagodzy podchodziliby do niej w inny sposób, gdyż nie ulega wątpliwości, że takie dziecko potrzebuje większego zainteresowania i większej pomocy. Całe szczęście czasy się zmieniają i w tej chwili społeczeństwo jest zdecydowanie bardziej empatyczne i poszukuje się rozwiązań na to, aby takim ludziom ulżyć i ułatwić funkcjonowanie.
Posted By addmean read more

Endodoncja - leczenie kanałowe. Jakie rzeczy warto o tym mieć pojęcie?

Jul
06
leczenie kanałowe
Leczenie endodontyczne, bardziej znane dla zwykłego człowieka jako leczenie kanałowe, to zabieg dentystyczny, który posiada za zadanie "odebrać" nasz ból, kiedy uratowanie zęba nie jest w ogóle już możliwe - tak w skrócie istnieje możliwość powiedzieć, czym dokładnie jest endodoncja.
Posted By addmean read more

Neurolodzy i Poradnie Neurologiczne zlokalizowane na obszarze Bolesławca - Narodowy Fundusz Zdrowia kontra prywaciarze

Jun
13
neurolog bolesławiec
Author: Scanmed Universum w Krakowie
Jak to dość często teraz bywa, aby przedostać się do jakiegoś konkretnego medycznego specjalisty - w szczególności jeśli udajemy się do niego pierwszy raz - jesteśmy zmuszeni przeczekać dość długi okres na pierwszą wizytę.
Posted By addmean read more

Choroby oczu do rzadkich nie zaliczają się

Mar
06
zęby
Author: iXell
Chociaż może czasami trudno w to uwierzyć, nawet nowotwory potrafią je zaatakować. oczywiście, to jest jedna z tych najbardziej niebezpiecznych chorób oczu, co nie oznacza zupełnie, że pozostałe nie są niebezpieczne.


Są, może nie tyle dla życia, lecz nieleczone grożą trwałą ślepotą.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - chory