Warto zobaczyć

Placówka

Nasze artykuły

Jakim sposobem tworzyć własną szkołę?

Oct
16
nauczyciel i uczniowie
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy nierzadko osoby pracujące po wiele godzin w wielkich firmach odchodzą po latach ciężkiej pracy i próbują swoich sił we własnej działalności gospodarczej. Wielu jest także młodszych osób, którzy jako absolwenci wyższych uczelni nie są w stanie znaleźć zadowalającej pracy i starają się o różnego typu dofinansowania, chcąc rozkręcić własną niewielką firmę. W większych miastach jest to możliwe, ponieważ tutaj, mieszka dużo ludzi i potencjalnie można znaleźć sporą liczbę klientów. Należy w każdym razie zastanowić się, czego tyczyć będzie nasza działalność i w jakiej dziedzinie faktycznie jesteśmy dobrzy.
Posted By addmean read more

Właściwa troska o maluchy od samego początku

Jul
11
przedszkole dwujęzyczne wrocław
Author: coffsharbourlibrary
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne badania przeprowadzane na całym świecie z całkowitą pewnością orzekają, że na życie każdego z nas największy wpływ ma kilka pierwszych lat. To, czy w tym czasie posiadamy odpowiednią opiekę może zaważyć na całym naszym życiu.
Posted By addmean read more

Nadchodzący początek roku oświatowego to dla rodziców czas szczególny - początkowe dni w szkole

Feb
02
lampy
Author: Technolux
Source: Technolux
Dla każdego rodzica dobro jego dziecka ma bardzo wielkie znaczenie. Każdy pragnie, żeby wychowywało się w przyjemnej aurze, a okres spędzany w przedszkolu bądź szkole zapewniał mu wiele wiedzy i ośmielał do poznawania ziemi.
Posted By addmean read more

Czy tytuł magistra jest dziś naprawdę potrzebny?

Jan
18
lekarz
Author: Olearys
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. Młodzi ludzie dzisiaj prowadzą zgoła inne życie niż ich rodzice dwa dziesięciolecia temu. Dawniej młodzież usamodzielniała się zaraz po skończeniu osiemnastu lat.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - Placówka