Warto zobaczyć

Renta dożywotnia - świetny sposób na to, ażeby zyskać dodatkowy dochód

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Badacze alarmują: Europa starzeje się w niezmiernie szybkim tempie. Za 50 lat liczba emerytów zamieszkujących „stary kontynent” zwiększy się przeszło dwukrotnie.
negocjacje
Author: Wawel Service


Nie jesteśmy w owym względzie żadnym wyjątkiem.


Osoby po 60 roku życia, stają się coraz liczniejszą i - co równie istotne - atrakcyjniejszą grupą konsumentów, przede wszystkim dla banków. Czemu tak się dzieje? To idealni klienci: solidni, obowiązkowi, odpowiedzialni. Posiadają stałe zarobki i często potrzebują dodatkowych pieniędzy na realizację podstawowych potrzeb, takich jak między innymi zakup lekarstw.

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, to odwiedź www (http://www.eena.pl/) a tam czekają na Ciebie informacje warte zainteresowania. Sprawdź je - będziesz bardzo zadowolony!

Mała emerytura sprawia, albowiem iż nierzadko nie starcza im do pierwszego. Dlatego też większość banków a także instytucji finansowych opracowała specjalistyczne oferty przeznaczone dla starszych odbiorców. kredyt dla seniora stanowi jedną z nich.

To zagadnienie wydaje się dla Ciebie atrakcyjne? To zobacz też podobne wpisy (https://aureuswynajem.pl/oferta/hyundai-tucson-2/), mające równie wciągające dane na ten temat.

Należy zaznaczyć, iż interesującym rozwiązaniem, które w tej chwili zyskuje coraz większą popularność, jest również tak zwana renta dożywotnia, czyli dokładniej rzecz ujmując comiesięczne świadczenie finansowe wypłacane z tytułu posiadania domu, mieszkania albo innej nieruchomości.
Przypomina ona nieco odwróconą hipotekę, ale istnieje pomiędzy nimi jedna zasadnicza różnica. Decydując się na skorzystanie z renty, tracimy prawo własności z chwilą podpisania umowy.