Warto zobaczyć

Crowdfounding jako pomoc finansowa różnego rodzaju programu

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Wsparcie społeczne może pozyskać każde działanie dobroczynne, kulturalne, społeczne i biznesowe, jednak to zależy od pomocy społeczności.
Nastręcza to stosownego przygotowania, budowania wiarygodności i zaangażowania.

Jeżeli podoba Ci się tekst, który w tym momencie przeglądasz, to z pewnością zainteresuje Cię także ten artykuł (https://www.eccoholiday.com/kraj/bulgaria/). On również opisuje podobny temat.

Pomysł na taki sposób sponsorowania pojawił się w USA w roku 1997, gdy fani brytyjskiej kapeli rockowej uzbierali w internecie ponad 60 tysięcy dolarów pomocnych na sfinansowanie trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych. Crowdfunding w Polsce jest w pełni legalny, natomiast potrzebuje przygotowania od strony prawnej i podatkowej.


coach
Author: Deb Nystrom
Source: http://www.flickr.com


Crowdfounding polega on na tym, że pomysłodawca danego pomysłu prosi o wsparcie finansowe internautów, w zamian proponując wskazane korzyści. Może to być gotowy wyrób, bądź zniżkę przy jego kupowaniu, czy też inne określone rodzaje korzyści. W internecie funkcjonuje co najmniej kilka popularnych serwisów, które udostępniają każdemu możliwość wystosowania apelu do społeczności i nagromadzania pieniędzy na dany cel. Paleta finansowanych w ten sposób pomysłów jest obszerna, od gier komputerowych, przez różne gadżety, po innowacje.


Zbiórka publiczna daje inspiratorom przedsięwzięć publicznych, kulturalnych i biznesowych możność pozyskiwania środków na ich realizację.

To bez wątpienia niesamowicie interesująca tematyka, więc jeżeli chcesz ją poznać w większym stopniu, to kliknij tu, a więcej znajdziesz w ofercie (https://www.workservice.pl/praca/call-center/olsztyn/).

Finansującymi są członkowie populacji wirtualnych, znajomi, rodzina i każde osoby, jakie mikropłatnościami pragną wesprzeć twórców.
Dużo drobnych wpłat składa się na sporą pulę środków, jakie zezwalają spełniać marzenia, rozwijać biznes, albo aranżować interesujące pomysły.


Jest to ogromna szansa dla ludzi pomysłowych z fenomenalnymi pomysłami.