Warto zobaczyć

Co to jest zwrot podatku, na jakiej regule funkcjonuje i dzięki któremu człowiekowi mógłby być bardziej atrakcyjny niż w przeszłości?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Każdy biznesmen musi znać się nie wyłącznie na tak zwanym robieniu spraw, lecz także nieco na księgowości. Z jakiego powodu? Chociażby dlatego, że to akurat on podejmuje ostateczną decyzję odnośnie formy prawniczej, którą będzie miała, prawdopodobnie nawet przez wiele lat jego osobista spółka.


Napędy Store ‘n’ Go Netbook USB
Author: Verbatim
Source: Verbatim


A to niezwykle ważna sprawa.


Dlaczego? Jeżeli biznesmen jest tzw. podatnikiem opodatkowania VAT, to w wyniku swoich rozliczeń ze swoimi biznesowymi partnerami mógłby liczyć na tzw. zwrot podatku od swojego kraju. W rzeczywistości zwyczajnie go nie oddaje z pieniędzy uzyskanych od swoich interesantów. Jednak zwrot podatku to tzw. "śliska" sprawa, ale wyłącznie dla tego typu ludzi, którzy mają niezbyt uczciwe zamiary. Chodzi o to, iż zwrot podatku to okazja do szybkiego zdobycia dużej kwoty pieniędzy, ale w niezbyt uczciwy sposób. Całość zgodnie z wyrażeniem mówiącym, że pretekst robi złodzieja. Wszakże persony, które prowadzą swoje firmy w sposób dojrzały, nie powinny się niczego obawiać. Takowy zwrot podatku do Urzędu Skarbowego to zwykła błahostka. To nie oznacza wszakże, iż zwrot podatku nie mógłby poniekąd przyczynić się ludziom uczciwym. W jaki sposób?
Wszelki biznesmen słyszał o tzw. zaliczaniu zakupów w wydatki. O co tutaj idzie? To łatwe: będąc podatnikiem podatku VAT można by kupować na spółkę różne rzeczy, np. papier do kopiarki czy też wręcz samą drukarkę. Kupując ją, w sumie, jaką płacimy w sklepie jest również opodatkowanie VAT. Jego ekwiwalent możemy odebrać sobie z pieniędzy, które własna korporacja otrzymuje od własnych klientów.

Nie czekaj! Jeśli zaciekawił Cię ów tekst, to na następnej stronie odkryjesz dalsze szczegóły (https://kiszcars.pl/) na ceniony przez siebie opis.

To akurat nic odmiennego jak zwrot podatku.


W tym czasie rozpoczynamy radować się, że będąc szefem rządu przeciwko swym zapewnieniom, były prezes Rady Ministrów pan Donald Tusk zwiększył opodatkowanie VAT z dwudziestu dwóch na 23 %. Dzięki temu zwrot podatku okazał się być dla płatników VAT w większym stopniu intratny.