Warto zobaczyć

Zdecyduj się na wycenę własnego przedsiębiorstwa, a bez wątpienia nie będziesz tego żałował

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Jeśli od wielu lat prowadzisz prywatne przedsiębiorstwo to warto zdawać sobie sprawę z tego ile ono tak w zasadzie w chwili obecnej jest warte. Oczywistym jest, iż osobiście nie możemy tego oszacować, jednak fachowcy z tej dziedziny na pewno z miłą chęcią nam pomogą. Musimy znaleźć jednak rzetelnego rzeczoznawcę, który trudni się tym tematem już od dawna. Po wstukaniu w wyszukiwarkę hasła wycena przedsiębiorstw bezsprzecznie pokażą nam się strony na jakich wytłumaczone jest to pojęcie oraz namiary na ekspertów, którzy oferują usługi w tym zakresie.


wycena przedsiębiorstwa
Author: dhub limited
Source: http://www.flickr.com
Każdy zainteresowany wyceną swojego przedsiębiorstwa powinien wiedzieć, że jest to wielopłaszczyznowy i żmudny proces, dzięki któremu będziemy potrafili oszacować wartość firmy. Przeważnie wycenie podlegają wszystkie papiery wartościowe danego przedsiębiorstwa , a także wartości prawne, czyli na przykład znaki towarowe. Nie ulega wątpliwości, że wycena przedsiębiorstw prowadzona jest z wielu różnych powodów, do najpopularniejszych należy głównie kupno i sprzedaż - dowiedz się więcej. Przydarzają się też sytuacje, kiedy wycena musi być zrealizowana, bowiem dana firma chce ogłosić upadłość.

Określenie prawidłowej wartości zawsze jest dość kłopotliwe, więc może zostać zrealizowane jedynie przez speców, którzy specjalizują się w tej branży. Jeśli nie mamy w planach żadnych transakcji, natomiast chcemy dowiedzieć się ile w tym momencie warte jest nasze przedsiębiorstwo, to również możemy poprosić fachowca o wykonanie tej ekspertyzy. Dzięki pozyskaniu informacji o wartości firmy będziemy mogli wzmocnić swoją pozycję przetargową.


Dodatkowo nasi prawdopodobni interesanci dowiedzą się jaka jest kondycja finansowa naszej firmy, co dla co poniektórych może mieć ogromne znaczenie. Jeżeli zdecydujemy się na wykonanie wyceny naszego zakładu pracy to możemy mieć pewność, iż dostaniemy raport z zestawem relewantnych informacji. Z całą pewnością znajdzie się tam charakterystyka firmy, wszelkie założenia wyceny oraz końcowy rezultat. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wiele warta dzisiaj jest Twoja spółka, a także jakie udziały posiadają poszczególni współwłaściciele to zdecyduj się na zrealizowanie profesjonalnej wyceny. Nie będziesz tego żałował, skoro będziesz zdołał podejmować lepsze decyzje inwestycyjne.