Warto zobaczyć

Jakim sposobem wybielić ząbki w domku?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Jak wybielić ząbki w domku? Co uczynić, ażeby przywrócić zębom dawną białość?


Powodów, dla jakich nie mamy śnieżnobiałego uśmiechu, jest mnóstwo. Palenie papierosów, picie kawy, herbaty jak też czerwonego wina jak też stosowanie niektórych medykamentów, to wszystko zostawia na zębach trwały ślad.


wizerunek
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
warzywa
Author: judywitts
Source: http://www.flickr.com


Nie musimy iść do dentysty i poddawać się drogim zabiegom . Wystarczy parę domowych metod, aby móc radować się śnieżnobiałym uśmiechem każdego dnia. Nikogo nie musimy przekonywać, jak ważny i piękny jest zdrowy uśmiech.

Chcesz znaleźć zbliżone publikacje na taki wątek? Ta wciągająca treść prezentuje dokładnie to, czego poszukujesz.

Podpowiadamy, jakie są najskuteczniejsze sposoby domowe na rozjaśnienie ząbków. Rozpocznij od prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej. Szczotkuj zęby rano i wieczorem. Nim przystąpisz do wykorzystywania domowych metod wybielających ząbki, umów się ze stomatologiem na eliminację nazębnego kamienia. Dopiero tak przygotowane ząbki mogą być poddawane procesowi wybielania. Podstawowe znaczenie ma Wybór stosownej pasty do zębów o właściwościach wybielających, jednak o niskim współczynniku ścieralności. Istnieje pogląd, że pasty wybielającej można używać tylko naprzemiennie ze zwykłą. Nie jest to prawda. Odpowiednio dobrana pasta wybielająca nadaje się do powszedniego użycia i może być także wykorzystywana nawet w wypadku zębów wrażliwych. Pragnąc osiągnąć znakomite rezultaty, nie możesz zapomnieć o regularnym używaniu płynu do płukania jamy ustnej o właściwościach wybielających. Dobre preparaty wybielające ząbki ma w ofercie Biała Perła opinie możesz sprawdzić w internecie.


Następną metodą, jaką możesz stosować, pragnąc pozbyć się przebarwień, jest zastosowanie przezroczystych pasków nasączonych bielącym żelem. Przykleja się je do zębów w górnej a także dolnej szczęce dwa razy na dzień i pozostawia na 30 minut.