Warto zobaczyć

Jakie mamy wyjście kiedy mamy problem zajść w ciążę? Jakie mogą być przyczyny tego typu niepłodności?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Przyczyny kłopotów z płodnością mogą być różne. Czasem mamy do czynienia z czasową niezdolnością do zajścia w ciąże, jaka przechodzi po jakimś czasie. Jednak zdarza się i tak, iż problemy takie nie mijają i musimy podjąć inne środki działania, jakie sprawią, iż można mieć nadzieję na posiadanie wymarzonego potomstwa.


Czasem jest tak, że to jedna strona nie może mieć dzieci.
substancje
Author: EVERSUN


W przypadku mężczyzn oraz pań te kłopoty mogą przedstawiać się różnie. Kiedy chodzi o mężczyzn czasami problemem może być słabsze nasienie, czyli plemniki, które nie mogą zapłodnić komórki jajowej. W tym wypadku wyjściem z sytuacji może (http://rajsoczewek.pl/korekcyjne/ray-ban) być bank spermy, w jakim znajduje się materiał genetyczny różnych dawców. Materiał ten jest zbadany, a przede wszystkim spełnia wszelkie wymogi, jakie pozwalają na zawiązanie się zarodka. Zapłodnienie dokonywane jest za pomocą in vitro, to znaczy odbywa się poza ustrojem organizmu, a dopiero potem zapłodnioną komórkę zagnieżdża się w ciele kobiety.


Marsza Różowej Wstążki
Author: Media Forum
Source: Media Forum


dawca komórek jajowych
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co


Kolejnym przypadkiem jest sytuacja, kiedy to kobieta nie może począć. Czasami przyczyną jest brak odpowiednich do zapłodnienia komórek jajowych, jakie powodują, że cały proces nie zajdzie prawidłowo. W takim wypadku rozwiązaniem może być dawca komórek jajowych, a raczej dawczyni, z której komórek można skorzystać. Dawczynią zostać może każda z pań, jaka jest w wieku miedzy 18, a 34 lata. Jednak musi być zdrowa.
Proces pobrania takich komórek składa się z parę etapów i może trwać około miesiąca. Dzięki tego typu dawstwu można sprawić, że panie, jakie normalnie nie mogłyby spodziewać się potomstwo, będą mogły cieszyć się wyczekiwanym dzieckiem.