Warto zobaczyć

Z jakiego powodu warto jest się zainteresować awangardową szczotką do zębów?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

W dzisiejszych dniach większa część obywateli rozumie, czym jest przewód USB. Zazwyczaj służy on oczywiście do przyłącza do komputera różnorodnych sprzętów takich jak myszka czy drukarka.
rośliny
Author: Kupiec
Source: Kupiec


Czy wiesz wszakże, iż można by do np.

Jeżeli omawiany tekst Cię zainteresował, to kliknij ten odnośnik, to niezwykle użyteczny artykuł (https://www.przychodniazycie.pl/314,Psychiatra.html), który opisuje pokrewne treści.

laptopa przyłączyć nawet swoją szczotkę do zębów?


kłopoty
Author: Fotolia
Source: Fotolia


To prawda, ta niecodzienna notyfikacja nie jest o dziwo jakąkolwiek fikcją. Idzie o elektryczną szczoteczkę, w której można w ten wariant doładować akumulatorki. Chodzi o produkt pod nazwą szczoteczka soniczna Seysso. Należałoby powiedzieć, że wspomniane akumulatorki okazują się być niezwykle odporne i mogą wystarczyć wręcz na 6 tygodni. A co takiego szczególnego jest w tym sprzęcie? Więc wymieniony towar ma aż trzy sposoby pracy. Są one przewidziane do różnych sposobów czyszczenia uzębienia: zwykły (41 000 obrotów na minutę), sposób Soft dla osób posiadających alergię (31 000 obrotów na minutę) i tryb niwelujący przebarwienia (48 000 obrotów na min). Warto także dodać, że wspomniana szczotka posiada zamontowany timer, dzięki jakiemu będziemy posiadali pewność, iż wszelakie obszary jamy gębowej umyliśmy tak samo dokładnie.


katar
Author: mikael altemark
Source: http://www.flickr.com


Jednak to nadal nie wszystko, ponieważ wspomniany produkt ma niezwykle eleganckie etui, jakie ma zamienną końcówkę i małą pastę do uzębienia.

Kliknij kluczowy link. Na stronie znajdziesz ciekawe informacje na to zagadnienie, omówione w tekście.

Ponadto posiada ono system ładowania baterii, a jego wnętrze znakomicie komponuje się z samą szczotką.
Należałoby także wspomnieć, że szczoteczka soniczna Seysso posiada specjalną technikę DCT, dzięki jakiej mikro bąbelki docierają do najbardziej ukrytych przestrzeni jamy gębowej.