Warto zobaczyć

Jak myć zęby? Jaką wybrać szczoteczkę? O czym obowiązkowo pamiętać? Co jest najbardziej ważne?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Zęby myjemy codziennie, to normalne, że powinniśmy zatroszczyć się o ich higienę, by były zdrowie oraz nieczęsto ulegały zepsuciu. Łatwo je zaniedbać, a wtedy czekają nas częste wizyty u dentysty.
Zamiast tak więc tego rodzaju kłopotów powinniśmy o nie się zatroszczyć, a co więcej warto wybrać do tego celu jak właściwą szczoteczkę.


Taka jest na pewno szczoteczka elektryczna oral b, gdyż jej pierwszą i najważniejszą zaletą jest główka obrotowa. Dzięki niej szybciej i lepiej wyczyścimy zęby.

Czy chcesz zgłębić rozpatrywany temat z odmiennej strony? Jeśli tak, to zdobądź wiarygodne info (https://studioessenza.pl/fryzjer-wroclaw), które zaprezentowane zostały na tej stronie.

Standardową szczoteczką nie da się osiągnąć takich rezultatów, bo główka elektrycznej szczoteczki obraca się z szybkością od 6 do 32 tysięcy obrotów na minutę. Wyobraźmy sobie, iż mielibyśmy tak wiele zrobić obrotów standardową szczoteczką, przyznajmy, że to dość karygodne zadanie.


szczoteczka elektryczna oral b
Author: Unimil


Wibracje, które są wykonywane przez szczoteczkę elektryczną, jak i gęste skupiska włosia zlokalizowanego na główce, pozwalają na zaoszczędzenie wiele wysiłku podczas mycia zębów. Główka tego rodzaju szczoteczki jest mała, tak więc prościej dostać się do nawet najbardziej odległych zakątków jamy ustnej. Mycie zębów taką szczoteczką to bardziej piękny uśmiech, ponieważ przez ilość ruchów są one wyczyszczone lepiej, a ponadto w takich miejscach, do których nie da się dojść normalną, mechaniczną szczoteczką.


łąka
Author: Joni Räsänen
Source: http://www.flickr.com


To niezwykle istotne, jeśli planujemy uzyskać jak najbardziej udane efekty i mieć idealnie wyglądające zęby.
Warto również wykorzystywać różnorakie dodatki takie jak płukanki do ust, żeby nasze zęby prezentowały się jeszcze lepiej, natomiast ich higiena była najlepszej jakości. Dla każdego, kto ceni sobie piękny uśmiech, to najlepsze rozwiązanie.