Warto zobaczyć

Kule do łokci, kontra balkonik do rehabilitacji - czyli, jaka rzecz jest naszym osobom niezbędne, kiedy mamy problemy z chodzeniem

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Dla jakich osób przeznaczone bywają kule łokciowe, a dla jakich osób balkoniki do rehabilitacji? Co bardziej naszym osobom się przyda w określonym wieku, albo sytuacji? Te wszystkie rzecz oraz jeszcze więcej dowiesz się, czytając nasz felieton!

Felieton ten rozpoczniemy od określenia: balkonik rehabilitacyjny.

Star Fitness 5
Author: Rafał Depa
Source: Rafał Depa
Bywa to coś w rodzaju rzeczy do podpory, która daj e nam możliwość się poruszać, kiedy posiadamy problemiki z spacerowaniem, lub jesteśmy zbyt starzy, aby samiutcy się utrzymać. Na obecną chwilkę, w naszej rodzimej Polsce balkony tego typu są nadzwyczaj popularne, ze względu na - a zazwyczaj w większości modelów - posiadanie kółeczek, oraz różnych dodatków, takiego typu jak dla przykładu model ze sznurkiem, który pozwala pojedynczym pociągnięciem składać balkonik, co jest nadzwyczaj ważne, gdy posiada się dla przykładu dodatkowo problemiki ze nachylaniem.


weight loss
Author: Tanvir Alam
Source: http://www.flickr.com
Kolejnym i ostatnim zagadnieniem jaki poruszymy bywają: kule łokciowe, które nadają się dla każdego - i osobników dorosłych i dzieci - którzy to uszkodzili nogę, albo posiadają niezbyt duże problemy z którąś spośród nóżek i potrzebują do tej rzeczy czegoś do podpierania. Jak prosto się domyśleć, tego typu kula łokciowa, jest tak jakby zastąpieniem starej laseczki, którą to używano w szczególności w czasach arystokracji (balkonik rehabilitacyjny).


Nie bywa ona jednakże równie gustowna jak one, będąc jednocześnie lepszą pod względem samiutkiej podpórki, albowiem podtrzymuje nasze osoby - jak samiutka nazwa mówi - na naszym łokciu, a nie w nadgarstku. Zaprzestań się męczyć spacerując bez podpory - kup dla siebie kulę lub balkonik już dziś, aby nie żałować zwłoki!