Warto zobaczyć

Zasługujemy na piękny i zdrowy uśmiech przez calutkie życie

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

To co jeszcze do tej pory zdawało się być historią zaczerpniętą z powieści fantastycznych jest zwykłą teraźniejszością. Intensyfikacja coraz to nowocześniejszych metodologii w medycynie jest rzeczą oczywistą.


implanty zębowe
Author: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Source: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Obecne centra stomatologiczne oferują szerokie spektrum zabiegów polepszających kondycję i wizerunek uzębienia. Implanty spowodowały rewolucyjną zmianę w stomatologii. Działają tak samo jak zdrowe zęby ponieważ scalają się z kością szczękową. Założony podczas zabiegu implant, trzyma się sztywno w kości. W związku z tym usunięte są kluczowe kłopoty związane z używaniem typowych protez zębowych. Implanty Kraków mają sporo pozytywnych aspektów a najważniejsza z nich to trwałość. Zęby na implantach są bezsprzecznie dużo efektywniejszym rozwiązaniem.

Dzięki ogromnemu rozwojowi stomatologii estetycznej, dentysta (sprawdź więcej) Kraków może wstawić typowe korony, mosty ale także wszczepić implanty, które wyglądają i działają jak zdrowe zęby. Teraz wszczepianie implantów to błyskawiczny, nietrudny i niemal niedokuczliwy zabieg. Śliczny uśmiech odejmuje lat, sprawia że czujemy się lepiej, jesteśmy pewniejsi siebie, jesteśmy szczęśliwsi. Niejednokrotnie zmierzamy nie tylko do wyleczenia chorych zębów i uzupełnienia braków zębowych. Tak samo istotna jest dla nas wygląd zębów. Protetyka, ortodoncja dziecięca, chirurgia stomatologiczna oraz redukcja przebarwień, zmiana kształtu zębów - takie i inne zabiegi z dziedziny stomatologii wykonuje całościowo znaczny odsetek klinik stomatologicznych w kraju a także klinika stomatologiczna Kraków.

Implantologia, to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin nie tylko w dentystyce, ale w całej medycynie.


białe zęby
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Implanty zębowe Kraków, zyskują dobrą opinię dzięki najbardziej fizjologicznej odbudowie ubytków zębowych. Dzięki implantom możemy zapomnieć o uczuciu dyskomfortu wynikającym z używania klasycznych rozwiązań protetycznych w trakcie jedzenia, mówienia czy uśmiechania się. Po połączeniu z koronami i mostami porcelanowymi, odróżnienie implantów od naturalnego uzębienia jest prawie niemożliwe. Dodatkowo protetyka na implantach nie wymaga naruszania sąsiednich zdrowych zębów. Dlatego też, najczęściej dla pojedynczego ubytku zębowego założenie implanta, jest nie tylko jednym z rodzajów leczenia, ale po prostu wskazówką.