Warto zobaczyć

Innowacyjna kuchnia

Nasze artykuły

Akcesoria do kuchni to nie lada wyzwanie dla każdej pani domu. Model mebli, sprzęt elektroniczny, bądź naczynia to fundamentalne części wyposażenia tego pomieszczenia.
Ponieważ meble i elektronikę zakupuje się przeważnie do całego domu, skoncentrujemy się na najistotniejszym aspekcie kuchennego sprzętu, czyli na garnkach. Z występujących na rynku wyraźnie wyróżniają się garnki Berghoff. Utworzone ze stali szlachetnej garnki Berghoff pozwolą Ci na szybkie, bezproblemowe a także oszczędne gotowanie.
Widelec
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


Patelnia do naleśników– szybko i bez tłuszczu
Jeśli zastanawiasz się nad zakupem patelni, zaś zależy Ci na zdrowiu Twoim oraz Twoich bliskich, patelnia do naleśników jest idealna dla Ciebie. Naczynie to jest w ten sposób zbudowane, by umożliwić przygotowanie posiłków bez grama tłuszczu. Zamiast niego, wlejesz na patelnię niedużą ilość wody i wrzucisz ulubione składniki. To rozwiązanie spowoduje, iż potrawy zatrzymają wszystkie walory odżywcze oraz smakowe. Wskutek tego właśnie patelnia do naleśników jest doskonałym rozwiązaniem dla osób dbających o sylwetkę.

Szybkowary– wyjście dla zabieganych
Szybkowary, podobnie jak patelnie żeliwne, przyrządzają potrawę niezmiernie szybko, nie pozbawiają jej składników odżywczych, natomiast dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej sprawiają, iż nie przywiera ona do dna. W przeciwieństwie do patelni szybkowar służą tylko do gotowania. Stal szlachetna, z jakiej są utworzone, nie nagrzewa się podczas gotowania. Na skutek tego masz gwarancję bezpieczeństwa.

Berghoff sklep – wszystko w jednym miejscu
Wszystkie produkty firmy Berghoff zdołasz zakupić w sklepie internetowym. W tym miejscu odkryjesz nie tylko cały asortyment produktów tego znanego przedsiębiorstwa, ale również fachową pomoc zawodowców. Wpisując do wyszukiwarki frazę: akcesoria kuchenne bądź pewny, że zakupy będą dla Ciebie jedynie rozrywką. Poza tym będąc klientem sklepu Berghoff możesz liczyć na bonifikaty a także rozwiązania dostosowane do Twoich osobistych wymogów.


Author: G.S.