Warto zobaczyć

Wagi pocztowe:

Nasze artykuły

Ustalanie wagi produktów jest niezwykle ważne na poczcie i w innych tego typu miejscach. Przesyłkę czy korespondencję trzeba zważyć przed wysłaniem. Jest to tak bardzo ważne, albowiem często od wagi jest zależna zapłata za tego typu usługę. Dlatego też w urzędach pocztowych i tym podobnych wagi pocztowe są potrzebnym narzędziem.

waga apteczna
Source: www.wagi-elektroniczne.pl
Sklep wagi-elektroniczne.pl ma do zaoferowania trochę modeli takich urządzeń, pochodzących od sprawdzonych europejskich producentów. Różnią się one od siebie na przykład biorąc pod uwagę umieszczenie miernika wagowego. Niektóre z nich są swoiście scalone z nim i kojarzą się z typową wagą platformową, w innych przypadkach miernik i szalka znajdują się osobno, połączone kablem lub za pomocą słupka.

Wagi z niższym maksymalnym obciążeniem są dedykowane ustalaniu wagi listów oraz mniejszych przesyłek. Najbardziej znana jest tu waga do listów AXIS. Ma dwa wyświetlacze LCD, w tym jeden umieszczony został na słupku. Jej największe obciążenie równa się 2000 g, a działka odczytowa d=e=1 g. Jej niewątpliwym plusem jest praca w jednym z możliwych trybów: ważenie, zliczanie ważeń, obliczanie sztuk lub ważenie procentowe. Prócz tego wyposażona w nierdzewną szalkę.

Pracom z większymi przesyłkami dedykowana jest waga do paczek AXIS z możliwością określania wagi produktów nawet do 75 kg. Jej działka odczytowa równa się d=50 g. Zaopatrzona w cztery czujniki tensometryczne, co daje pewność precyzyjnego i bardzo dokładnego ważenia. Cała budowa jest polakierowana, co dodaje jej wizualnie stylowości i współczesności.

sklep wagi-elektroniczne.pl wagi pocztowe oferuje również inne modele wag pocztowych firm OHAUS, AXIS a także KERN. Są one również porządne i wrażliwe.Author: A.Z.