Warto zobaczyć

Dieta to nie jednorazowa akcja

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Otwierasz szafę, zdejmujesz z wieszaka sukienkę, próbujesz zasunąć zamek... Nieprawdopodobne. Czyżby skurczyła się w praniu? „Powinnam zacząć się odchudzać” - postanawiasz i momentalnie opuszcza Cię dobry humor|. A ulubiony baton?

Author: UrbaneWomenMag
Source: http://www.flickr.com
Fakt, żadna z nas nie lubi się odchudzać. Z prostej przyczyny: dieta oznacza na ogół rezygnację z tego, czym zwykle poprawiamy sobie nastrój.

Już teraz wejdź na ten odsyłacz i zweryfikuj u źródła, aby zdobyć całkowitą gwarancję, że wszelkie dane zdobywane na takiej witrynie są wiarygodne.

Ze smacznych kolacji którymi poprawiamy sobie kiepskie samopoczucie po ciężkim dniu, ze słodkich przekąsek przynoszących ulgę w stresujących momentach. Jednak czy tylko jedzeniem jesteśmy w stanie poprawić sobie humor? Nie tylko. Podobnie zadziała fascynująca książka, pachnąca kąpiel lub wizyta u fryzjera. Odchudzanie doprawdy może być przyjemne. Toteż wykreślmy z naszego słownika słowo: dieta. To nie dieta, lecz nowy, zdrowy styl życia.Po pierwsze: wszystko uzależnione jest od tego, ilu kilogramów mamy zamiar się pozbyć. Jak wiemy, co pewien czas powstają kolejne, cudowne sposoby na ich zrzucenie. Istotne jest jednak byśmy rozsądnie podeszły do problemu. Drastyczne diety są w stanie nas zniechęcić i wzbudzić uczucie irytacji.

Zadbajmy aby nasze posiłki były bogate w składniki odżywcze, ubogie w puste kalorie a co najważniejsze smaczne.

Zobacz także szczegóły tutaj (https://www.restylane.com/pl/produkty-restylane), na pewno będziesz zdania, że faktycznie dobrze było je poznać. Nie zwlekaj więc i kliknij tutaj!

Tylko wtedy unikniemy efektu jojo. Każdy kęs przeżuwajmy powoli, delektujmy się smakiem potraw i nie zapominajmy o piciu wody przed i w trakcie posiłków. Znajdźmy również sposób na relaks. Przeczytajmy książkę, znajdźmy w internecie artykuły o odchudzaniu, fora, na których możemy liczyć na osoby z podobnym problemem. To może być cokolwiek – byle nie gotowanie!

Zdrowa, czyli jaka dieta?
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Wiosna to idealny czas na odchudzanie, jednak nie zapominajmy, iż żadna dieta nie przyniesie żadnych skutków, jeśli nie poderwiemy się z fotela. Energiczne spacery w pierwszych dniach wiosny to sama przyjemność. Reszta kobiet, bardziej spragniona ruchu i szybszych efektów może udać się na jogging czy fitness.

A jeśli przyjdzie moment zwątpienia, kiedy przejdzie nam przez głowę myśl: „rezygnuję”, oczyma wyobraźni zobaczmy siebie za parę miesięcy. Ba! Za parę tygodni! Pełne życia, smuklejsze, po prostu piękniejsze.