Warto zobaczyć

Jak jesteśmy w stanie pokonać nowotwór?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Inwazyjny zabieg taki jak resekcja żołądka przeprowadza się tylko w skrajnych zdrowotnie przypadkach. Inna nazwa tego zabiegu to gastrektomia. Jest to całkowite lub częściowe usunięcie tego narządu oraz wynik operacji chirurgicznej. Spore oraz wyjątkowo bogate doświadczenie naszych chirurgów pozwala żywić stuprocentowe zaufanie do wykonywanych przez nich zabiegów. Szczegółowe analizowanie każdego przypadku zdrowotnego może pozwolić na określenie, czy rzeczywiście zabieg taki jest polecany.
Rady odnoszące się leczenia otyłości

Kiedy spojrzymy na możliwości, które dawane są przez rozrastającą się wciąż medycynę w Polsce, przyznać trzeba spore opcje.

Nie zwlekaj, a jeżeli zainteresował Cię opisywany temat, to odsyłam do źródła (http://www.plock.centrumdemed.pl/kontakt/). W tym miejscu znajdziesz ciekawe wpisy.

Kiedy chodzi o balon żołądkowy, przed podjęciem tak ważnej decyzji wielu gastrologów współpracujących z chirurgami podejmuje tę ważną decyzję. Ma ona duże znaczenie, jeśli chodzi o całe późniejsze życie pacjenta, dlatego musi być stuprocentowo przemyślana. Nasi specjaliści przeprowadzili już wiele udanych zabiegów, dzięki czemu uratowali zdrowie chorym.

Resekcja żołądka – od czego rozpocząć zbieranie informacji?

Klinika leczenia niepłodności
Source: www.gyncentrum.pl
Historycznie pierwsza udana operacja taka jak resekcja żołądka odbyła się w ostatnich latach XIX wieku i przeprowadzona została przez Theodora Billrotha. Medycyna z czasem dokonała znacznego postępu oraz z impetem ruszyła naprzód. Jest to zabieg wskazany dla pacjentów, którzy mają nowotwór lub chorują na perforację ściany żołądka przez wrzód. Wcześniej również operacja tego typu miała miejsce w przypadku leczenia wrzodów żołądka. Najważniejszym wskazaniem do tego zabiegu jest właśnie rozpoznanie nowotworu złośliwego w żołądku pacjenta.

Z jakich powodów balon żołądkowy może się okazać wskazany?

Problemy z żołądkiem są zdecydowanie za często ignorowane przez chorych. Zaangażowanie naszych fachowców ułatwia to, aby założony choremu po udanej operacji balon żołądkowy w znacznym stopniu zmniejszył negatywne skutki. Zmianie ulegnie między innymi odżywianie, jak i ogólne życiowe funkcjonowanie chorego - więcej na . Później pacjent taki musi być pod nieustanną opieką lekarską, którą teraz możemy zagwarantować na wysokim poziomie.