Warto zobaczyć

Czy warto inwestować kapitał w nieruchomości w czasie kryzysu ?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Zapaść gospodarcza nie jest czymś nieznanym. W historii świata wielokrotnie gospodarka przechodziła przez czas burz ekonomicznych. Biznesmeni utracili przedsiębiorstwa, pracownicy etatowi lękali się o los swojej rodziny. Okazuje się jednak, że w przeciągu dziejów zwykle sprawdzały się te same instrumenty inwestycyjne. Otóż nieruchomości zawsze były stabilną lokatą kapitału, która dawała poczucie bezpieczeństwa.
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Należy w czasie kryzysu lokować pieniądze w nieruchomości, bo gwarantują one bezpieczeństwo inwestycji. Lokata w papiery wartościowe nie daje tego komfortu. W czasie niepewności ekonomicznej 2 narzędzia ekonomiczne zwyżkują, gdy inne idą w dół. Owymi narzędziami prócz nieruchomości są również złoto i srebro. I faktycznie dostrzega się w chwili obecnej wzrost cen złota i srebra. Ktoś kto kilka lat temu zainwestował w te metale, to teraz mógłby się weselić znacznym dochodem. Obecnie wartość nieruchomości idzie w dół. Wiele ciekawych danych jest tu: Mój Dom.


Toteż teraz nastał dobry moment, aby je nabyć po bardzo niskich cenach. Właściciele je sprzedają, bo często potrzebują pieniędzy. W taki sposób pojawiają się na rynku ciekawe okazje. Ekonomiści zapowiadają, że za kilka lat ceny mieszkań wzrosną. Jest to związane z cyklami gospodarczymi, które powtarzają się nieustannie w dziejach. Otóż obecnie złoto i srebro zwyżkują, lecz gdy uzyskają swój najwyższy pułap, to znowu będą spadały. Wtedy także ceny nieruchomości zaczną zwyżkować. Dlatego właśnie teraz jest najlepszy moment do nabycia swojej nieruchomości (więcej info).
budowa
Author: SPÖ Presse und Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty na sprzedaż Wrocław wydają się świetną okazją inwestycyjną - oferta apartamentów na sprzedaż z Wrocławia.

Jeśli po przeczytaniu takiego tekstu masz zamiar jeszcze bardziej szczegółowo zbadać to zagadnienie, zalecamy tą treść, gdyż ona jest tak samo niebanalna!

Można dzięki ulokowaniu kapitału nie tylko ustrzec się przed nieuniknionym obniżeniem wartości środków płatniczych, ale również zadbać o przepływ gotówki. Przecież zakup nieruchomości we Wrocławiu umożliwia chociażby wynajem pokojów studentom, którzy przyjeżdżają z całej Polski. Jeśli decydujemy się na nabycie mieszkania we Wrocławiu, to warto także zadbać o to, aby umożliwiało wypoczynek na świeżym powietrzu. Mieszkanie z ogródkiem Wrocław jest świetną możliwością nie tylko kupna własnego mieszkania, ale również zapewnienia sobie skrawka zieleni, który umożliwi ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku.