Warto zobaczyć

Kilka przydatnych wskazówek dla osób zaczynających sprzedaż w sieci.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/emerytalnefundusze.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Kilkanaście lat temu nikt nawet nie przypuszczał, że internetowy handel zdobędzie taką popularność. Jednak ogromne możliwości, jakie będzie w tym zakresie dawać sieć sprawiły, że niezliczone ilości biznesmenów postanowiło takim właśnie sposobem zarabiać na życie.


W wielu przypadkach internetowe sklepy stanowią kolejny kanał sprzedażowy prawdziwych sklepów, generując niejednokrotnie spory procent obrotu. Lecz niejednokrotnie będą to biznesy funkcjonujące jedynie w sieci, z ewentualnie jakimś niewielkim magazynem na najpopularniejsze towary. Dotyczy to przede wszystkim niewielkich sklepików, często oferujących unikalne, mało popularne produkty. Przez to, że koszty otworzenia i prowadzenia takiej sprzedaży nie są duże, to tacy mali biznesmeni będą mieli szansę na prowadzenie swoich firm - .
Internet and social media
Author: Fundación Karisma Colombia
Source: http://www.flickr.com


A jeżeli chodzi o koszty, to rzeczywiście nie należą one do wysokich, pomijając konieczność założenia działalności gospodarczej to da się już rozpocząć mając na inwestycje zaledwie kilkaset złotych. W pierwszej kolejności trzeba zacząć od kupna domeny, czyli internetowego adresu pod którym będzie działał otwierany sklep. Drugą rzeczą będzie zamówienie hostingu, to znaczy miejsca na specjalnym serwerze na wszystkie dane. Z technicznych rzeczy pozostaje jeszcze poszukać oprogramowania do zarządzania sklepem, zainstalować go i zacząć działać - .
Firm które oferują hostingi, domeny i projektowanie sklepów internetowych jest naprawdę dużo, więc bez żadnego problemu coś się powinno znaleźć.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdź tu podobne materiały - one również są godne uwagi.

Ciekawym rozwiązaniem są też darmowe silniki sklepów, jakie można w łatwy sposób wdrożyć i dopasować do swoich potrzeb.