Warto zobaczyć

Nasze artykuły

Bycie pracodawcą to duży obowiązek - sprawdź, jakie prawa i obowiązki posiada przedsiębiorca

May
21
umowa
Author: Startup Registry
Source: http://www.flickr.com
Gdy posiadamy własną firmę, mamy wobec niej dużo obowiązków. Osoby, które zatrudniliśmy muszą być pewne, że stoimy za nimi murem, jeżeli będą sumienie wywiązywały się ze swych obowiązków. Musimy również nie zapominać, że czasem warto jest podpisać dodatkową umowę z pracownikiem, jedną z dodatkowych umów może być przykładowo umowa o zakazie konkurencji. Oczywiście nie zawsze pracownicy mają ochotę się na to zgadzać. Jednak, jeżeli taka umowa będzie obejmować tylko czas czynnej pracy w konkretnej firmie to w porządku, ale bywa, że klauzula o zakazie konkurencji przenosi się na o wiele dłuższy czas, tak, więc zanim podpiszemy umowę dobrze ją punkt po punkcie przeczytać.
Posted By addmean read more

Zapalenie przyzębia to niebezpieczna przypadłość wynikająca ze złej higieny. Co podpowiadają eksperci

May
21
szpital
Author: Patrik Tschudin
Source: http://www.flickr.com
Niewiele osób domyśla się jak ważne jest dobre zdrowie przyzębia. Jeśli chcemy możliwie jak najdłużej cieszyć się zdrowymi zębami nie wolno lekceważyć nawet najmniejszych oznak stanu zapalnego przyzębia. Nieleczona przypadłość może stać się przyczyną w skrajnym wypadku wypadnięcia zębów. Jakich zasad przestrzegać by nie doprowadzić do zapalenia dziąseł? Czym leczyć zapalenie dziąseł?
Posted By addmean read more

W jaki sposób radzić sobie można z występującymi częściej problemami z urodą.

May
21
herbata
Author: surtr
Source: http://www.flickr.com
Kobiety od wieków lubiły dbać o własne ciała i chciały być jak najpiękniejsze. Czasami taka pogoń dawała zupełnie inne efekty, ponieważ niejedna pani w wyniku różnych zabiegów straciła zdrowie a nawet życie.
Posted By addmean read more

Stancje nad morzem - domeczek, czy mieszkanie w hotelu? Sprawdź!

May
21
Kanał wenecki
Author: Medelie Vendetta
Source: http://www.flickr.com
Myślisz nad tym co wyselekcjonować - pokój w pensjonacie, czy domek nad samiutkim morzem? Odczytaj nasz pismo!


noclegi nad morzem to w tej momencie pojedyncze z trójki najpopularniejszych miejsc, w jakie udają się Polacy w czasie urlopu.
Posted By addmean read more

Jakie mamy wyjście kiedy mamy problem zajść w ciążę? Jakie mogą być przyczyny tego typu niepłodności?

May
20
Marsza Różowej Wstążki
Author: Media Forum
Source: Media Forum
Przyczyny kłopotów z płodnością mogą być najróżniejsze. Czasem mamy do czynienia z czasową niezdolnością do zajścia w ciąże, jaka przechodzi po pewnym czasie. Natomiast zdarza się i tak, iż kłopoty takie nie mijają i trzeba przedsięwziąć inne środki działania, które sprawią, iż można mieć nadzieję na posiadanie własnego potomstwa.


Czasem jest tak, że to jedna strona nie może posiadać potomstwa.
Posted By addmean read more

Wpływ zdrowego pożywienia na generalny poziom witalności

May
20
dieta
Author: ZM Pekpol
Source: ZM Pekpol
Jedzenie ma fundamentalną funkcję w naszym życiu. Wpływa na nasze samopoczucie, daje energię, jest źródłem witamin. Złe pożywienie może sprowadzić pogorszenie nastroju lub trądzik. Na dodatek wiele z artykułów oferowanych na rynku naszpikowanych jest różnorodnymi sztucznymi konserwantami. Ich cel to podtrzymywać świeżość, nadawać barwę lub naśladować konkretny aromat.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to emerytalnefundusze.pl RSS